۰ نفر
۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
تجربه کاربران خبرآنلاین از سیزده بدر امسال

سیزده بدر امسال قطعا متفاوت‌ترین سیزده‌ بدر ایرانیان بود.

عید امسال مانند هرسال از دید و بازدید خبری نبود  و به مردم توصیه شد که در خانه بمانند. سیزده بدر امسال هم مانند تعطیلات عید، برخلاف هرسال تمام پارک‌ها و بوستان‌ها بسته شد و وزارت بهداشت و مسئولین از مردم خواستند که سیزده فروردین امسال را در خانه به در کنند.

در همین رابطه خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران خود پرسید که سیزده بدر متفاوت امسال را چگونه سپری کرده اند.

اکثریت قریب به اتفاق کاربران گفتند که سیزده به در امسال را در خانه، بالکن، حیاط و پشت بام گذرانده اند و اتفاقا اوقات خوبی را هم سپری کرده اند. این کاربران نوشتند: «سلام با امید به اینکه انشالله با مدد الهی کرونا را شکست میدهیم امسال خانه ماندیم و ناهار را روی پشت بام منزل صرف کردم زیر آسمان خدا.»، «سلام میکنم به همه عزیزانی که تو خونه موندن منم همراه خانوادم تو خونه بودیم و آتش درست کردیم و جاتون خالی اش و جوجه و چایی درست کردیم خیلی هم خوش گذشت. خداقوت میگم به همه کادر درمانی امیدوارم بتونیم با خونه موندنمون بهتون کمک کنیم یا علی.»، «سلام .حیاط کوچک خونه رافرش کردیم چای آتشی درست کردیم با منقل جوجه کباب درست کردیم وجاتون خالی خیلی راحت سیزده بدررابدون اینکه مزاحم کسی بشیم انجام دادیم.»، «ما روی پشت بام خانه مان سیزده رو به همراه همسر و پسر کوچکم بدر کردیم... با پسرم کلی بازی کردیم. سیزده بدری شاد، پاک، و به دور از هر دغدغه. تازه خیلی از همسایه ها هم مثل ما سیزده را به روی بام خانه شان بدر کردند... شاد باشید.»، «خیلی خوش گذشت بدون استرس نشستن تو بالکن و غذا خوردن و خوشحال از اینکه شاید بتونیم با بیرون نرفتن کمی از زحمات کادر درمانی و دولت حمایت و تشکر کنیم از همه ممنونیم.»

در بین تمام نظراتی که حاکی از خانه ماندن داشت، عده بسیار قلیلی هم بودند که گفتند از خانه خارج شده اند که همین عده بسیار کم هم با واکنش منفی کاربران دیگر رو به رو شدند. به طور مثال کاربری در پاسخ به شخصی که گفته بود از خانه خارج شده است، نوشت: « آیا شما واقعا معنی "به خاطر خود و دیگران در خانه بمانید" را نمیفهمید؟ به زبان فارسی و روشن و واضح صبح تا شب در رسانه‌ها دارند دلیل اینکه چرا باید در خانه ماند را توضیح می‌دهند.»

۴۷۲۳۲

کد خبر 1372037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =