دستگیری ۱۱۱ نفر از اعضای باند پارتی فعال شبانه در شهریار

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سردار خانچرلی از دستگیری ۹۱ مرد و ۲۰ زن که از اعضای فعال برگزاری پارتی شبانه در باغستان شهریار بودند، خبر داد.

سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: شب گذشته در پی رصد اطلاعاتی انجام شده توسط همکارانم در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، موفق به انهدام یک باند پارتی فعال در یکی از باغ‌های باغستان از توابع شهرستان شهریار شدند.

وی افزود: در این عملیات ۹۱ مرد و ۲۰ زن، از جمله مالک باغ و لیدر این باند دستگیر و جهت سیر مراحل پرونده، تحویل مقام قضایی شدند.

سردار خانچرلی با بیان توقیف ۳۱ دستگاه خودرو در محل مورد نظر، تصریح کرد: برگزاری پارتی‌های مختلط، خط قرمز پلیس است و در صورت مشاهده بدون هیچگونه اغماض ضمن پلمپ محل برگزاری عوامل برگزار کننده دستگیر و جهت اعمال قانون در اختیار مرجع قضایی قرار خواهند گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: از مردم فهیم و شریف خواستاریم مانند گذشته با پلیس همکاری اطلاعتی داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشابه مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار خدمت‌گزاران خود قرار دهند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1372197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =