۰ نفر
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

خبرورزشی نوشت:بعد از کریس رونالدو که در بهترین منطقه مادیرا خودش را قرنطینه کرده، نیمار هم با زندگی در عمارت مجهز خود حسابی در کانون توجهات قرار گرفته است.

این روزها که همه لیگ‌ها تعطیل است، برای بازیکنان فرصتی دست داده تا با قرنطینه اجباری مدتی را در کنار خانواده خود بگذرانند. این قرنطینه، اما برای سوپراستارهای فوتبال متفاوت است چرا که در خانه‌های لاکچری خود زندگی مجللی را می‌گذرانند. بعد از کریس رونالدو که در بهترین منطقه مادیرا خودش را قرنطینه کرده، نیمار هم با زندگی در عمارت مجهز خود حسابی در کانون توجهات قرار گرفته است.
پرواز اختصاصی به ریو
نیمار پس از تعطیلی لیگ یک فرانسه با هواپیمای اختصاصی خود راهی ریودوژانیرو شد تا دوران قرنطینه را در عمارتی که سال ۲۰۱۶ مبلغ ۷ میلیون پوند برایش هزینه کرد بگذراند. البته هیچ کس از این سفر با خبر نشده بود تا اینکه آقای ستاره با انتشار عکسی در حال بازی کردن با دوستانش در زمین والیبال ساحلی خبرساز شد.
عمارت لاکچری.
اما بد نیست بدانید عمارتی که نیمار در آن حضور دارد از چه امکاناتی برخوردار است. خانه لاکچری نیمار با ریودوژانیرو ۶۰ مایل فاصله دارد و در منطقه‌ای خوش آب و هوا و دنج است. عمارت نیمار با استخر، زمین تنیس، زمین والیبال ساحلی، محل فرود جت، ۶ اتاق خواب، اتاق مخصوص نوشیدنی، آشپزخانه مدرن و... به یکی از خانه‌های رؤیایی تبدیل شده که هر فوتبالیستی آرزوی داشتنش را در سر می‌پروراند.
قرنطینه با دوستان
نکته‌ای که این وسط وجود دارد این است که نیمار در دوران قرنطینه تنها نیست. در عکسی که نیمار در زمین والیبال ساحلی مشغول بازی کردن است دوستانش هم دیده می‌شوند. گفته شده نیمار برای اینکه بتواند از دوران قرنطینه بیشترین لذت را ببرد چندین تن از دوستان خود را نیز به عمارتش دعوت کرده تا با هم در این عمارت لاکچری اوقات خوشی را بگذرانند. نیمار این روزها هیچ ملاقاتی با مادر، پدرخوانده و برادرش ندارد و برای قطع زنجیره کرونا تصمیم گرفته با خانواده اش دیداری نداشته باشد.

251 251

کد خبر 1372448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =