اسلامیان: فردی که نامه AFC را لو داد باید تنبیه شود

میزان نوشت: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که مشغول مبارزه با کرونا هستیم،‌ بازی‌های لیگ برتر ادامه پیدا نمی‌کند.

محمود اسلامیان در خصوص مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا در ورزش کشورمان به وجود آورده، اظهار داشت: ویروس کرونا یک اپیدمی جهانی است و نمی‌توان به آن به عنوان یک اتفاق ساده نگاه کرد. شاید کمتر در تاریخ چنین اتفاقی رخ داده باشد. به جز قرنطینه نمی‌توان کار دیگری انجام داد. به هر حال خروج از قرنطینه برای برخی افراد مثل یک سَم است. حتی این ترافیک امروز (شنبه) عواقب بدی خواهد داشت. به نظر من، دولت باید حامی مردم باشد به خصوص کسانی که اداره زندگی‌شان در این شرایط دشوار شده است.
 
اسلامیان در پاسخ به این سوال که تکلیف برگزاری مسابقات لیگ برتر چه می‌شود، عنوان کرد: در شرایط کنونی اولویت اصلی ما حفظ جان انسان‌ها است؛ زیرا این موضوع یک مسئله منطقی به حساب می‌آید. هر چند تا زمانی که مشغول مبارزه با کرونا هستیم، بازی‌های لیگ برتر ادامه پیدا نمی‌کند. ورزش جدا از سایر موارد نیست و باید همدل و متحد با یکدیگر در جهت شکست دادن این ویروس گام برداریم تا هرچه زودتر شرایط بهتر از قبل شود. در این صورت می‌توان با یک برنامه‌ریزی دقیق لیگ را ادامه داد.
 
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: هر کسی که پس از انتخاب نبی به AFC نامه زده و مسائل غیرواقع را گفته، کار خیلی زشت و بدی انجام داده است. AFC نامه‌های زیادی در طول سال برای فدراسیون‌های عضو ارسال می‌کند، اما اینکه متاسفانه برخی آن را به بیرون درز می‌دهند به دور از اخلاق است. انتشار چنین مواردی قطعا فوتبال را با بحران مواجه می‌کند.
 
وی اضافه کرد: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تشکیل جلسه داده و صورتجلسه را هم امضا کرده‌اند. همه اعضا زنده هستند و گواهی می‌دهند که چنین تصمیم گرفته‌اند. کسی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا اطلاعات دیگری داده و نامه‌ها را لو داده، باید شرمنده، معرفی و تنبیه شود. همچنین دستگاه‌های نظارتی باید به این اتفاق ورود کنند. انتشار این نامه باعث می‌شود که افراد زیادی آن را ببینند و این گونه نیست که انتشار آن تنها یک بُعد داشته باشد. این موضوع باید بررسی شود و نتایج آن هم به مردم و فوتبال دوستان اطلاع‌رسانی شود.
 
اسلامیان در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: با این اوضاع و احوال فوتبالی و البته شیوع کرونا، برگزاری انتخابات بسیار سخت است و چیزی نمی‌توان گفت، اما هر چه زودتر باید اصلاحات مدنظر انجام شود تا پس از آن انتخابات را برگزار کنیم.

256 43

کد خبر 1372503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =