مشارکت بانک پارسیان درپروژه‌های درمانی و دارویی

بانک پارسیان به منظور حمایت از حوزه سلامت کشور و تحقق مسئولیت های اجتماعی، در سال ۹۸ در طرح های متعدد درمانی و دارویی مشارکت کرد.

براین اساس این بانک، عاملیت تأمین مالی بیمارستان برکت را به مبلغ ۶۷۰ میلیارد ریال به عهده گرفت.

این مرکز به عنوان یکی از مرا کز درمانی تخصصی سرطان محسوب شده و نقش مهمی در حوزه پیشگیری و درمان سرطان دارد.

مشارکت های دارویی

بخشی دیگر از حمایت های بانک پارسیان از حوزه بهداشت  درمان کشو به مشارکت در ساخت کارخانه های دارو سازی بر می گردد.

از جمله می توان به مشارکت بانک پارسیان  در طرح احداث کارخانه تولید انواع داروهای بیوسیمیلار با شرکت بیوسان فارمد اشاره کرد.

میزان مشارکت بانک پارسیان در این طرح ۲.۴۴۳.۴۲۰ میلیون ریال بوده و تولید این داروها نقش موثری در معالجه یا کنترل طیف وسیعی از بیماریهای صعب العلاج  مانند سرطانها، بیماریهای خونی ژنتیک و خاص مانند ام اس و همچنین درمان نازایی دارد.

تولید واکسن های دامی

از سوی دیگر باید در نظر داشت که ایران جزو ۱۸۴ کشور دنیاست که با انجام اقدام‌های پیشگیرانه به دنبال مقابله با تهدیدهای زیستی است و یکی از این اقدام‌های پیشگیرانه واکسینه کردن دام است.

باید توجه داشت که برای جلوگیری از توسعه بیماری های مشترک میان انسان و دام و تهیه غذای سالم واکسنیه کردن دام و طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که علاوه برآنکه شرایط تولید غذای سالم را فراهم می کند، مانع از هزینه های اقتصادی حاصل از بروز این بیماری ها در انسان و دام می شود.

بنابراین با این هدف بانک پارسیان در سال ۹۸ در در طرح راه اندازی تولید واکسن های دامی با شرکت ویرا واکسن شایان مشارکت کرد.

این مشارکت  به مبلغ ۴۰.۰۰۰ میلیون ریال بوده است.

۲۱۲۱

کد خبر 1372515

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =