مقاومت عراق: منتظر فرمان عبدالمهدی و مرجعیت برای پاسخ به آمریکا هستیم

فارس نوشت: گروه مقاومت کتائب جند الامام در سازمان الحشد الشعبی تاکید کرد که گروه‌های مقاومت برای پاسخ به نظامیان اشغالگر آمریکایی منتظر فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح و مرجعیت عراق هستند.

جنبش «جند الامام» وابسته به سازمان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که ان این جنبش در انتظار فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح عراق و مرجعیت دینی برای پاسخ به نیروهای آمریکایی است.

«حسین الاسدی» از رهبران جنبش کتائب جند الامام در اظهاراتی تلویزیونی گفت: «گروه‌های مقاومت به فرمان عادل عبدالمهدی فرمانده کل نیروهای مسلح  و مرجعیت متعهد است و منتظر تصمیم مقامات عالی رتبه برای پاسخ به نیروهای آمریکایی در عراق است».

هشت گروه مقاومت عضو سازمان الحشد الشعبی امروز در بیانیه‌ای خطاب به نیروهای اشغالگر آمریکا گفتند که آمریکا با رد تصمیم ملت، دولت و مجلس عراق و خارج نکردن نیروهایش از عراق و تداوم تجاوز به حاکمیت این کشور نشان داد که اشغالگر است و جز زبان زور، هیچ چیزی نمی‌فهمد.

این گروه‌ها تاکید کردند که بر همین اساس با آمریکایی‌ها رفتار خواهد شد و تمامی عملیات‌هایی که علیه آمریکایی‌ها تاکنون صورت گرفته است، فقط پاسخ کوچکی به تجاوزات آنها بوده است؛ زیرا تصمیم عملیات، در آن زمان گرفته نشده بود.

310311

کد خبر 1372721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =