جوانی، بهار عمر است و بسیاری از پیروزی ها و کامیابی ها، تنها در سایه جوانی امکان پذیر است

مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :جوانی، بهار عمر است و بسیاری از پیروزی ها و کامیابی ها، تنها در سایه جوانی امکان پذیر است و بسیاری از آرزوها و هدف ها، فقط در فرصت جوانی قابل دست یابی است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، درپیام حمید کریمی مدیر کل ورزش و جوانان استان به مناسبت فرارسیدن هفته جوان  امده است ،شعبان المعظم ماهی است مبارک و بسیار پر خیر و برکت که یازدهمین روز از آن مصادف است با ولادت باسعادت
 زیباترین، با اخلاق ترین و رشیدترین جوان تاریخ، حضرت علی اکبر(ع)، جوانی که وارث همه خوبی های خاندان عصمت و طهارت به شمار می رفت.

، حمید کریمی در این پیام گفت: بی شک اعتلا ء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده ای بهتر برای کشور رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دفاع مقدس، سازندگی و عمران کشور، غرور ملی و ... داشته‌اند.
جوانی، بهار عمر است و بسیاری از پیروزی ها و کامیابی ها، تنها در سایه جوانی امکان پذیر است و بسیاری از آرزوها و هدف ها، فقط در فرصت جوانی قابل دست یابی است.
اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان را به تمامی جوانان عزیز استان چهارمحال و بختیاری، تبریک و تهنیت عرض نموده و در سال " جهش تولید" موفقیت، سربلندی و بهروزی و شادکامی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت دارم .
امیدواریم در مجموعه ورزش و جوانان استان بتوانیم در مسیر خدمت به جوانان استان گام برداریم زیرا بی شک ایران سرافراز، چشم‌ به‌ راه حضور و فعالیت سازنده جوانان تلاشگر خود در عرصه های مختلف است.

46

کد خبر 1372817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =