هرگونه خوش بینی به پایان همه گیری کرونا، شیوع موج ثانویه بیماری را به دنبال خواهد داشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: خسته شدن از ، در خانه ماندن و رعایت توصیه های بهداشتی، خوش بینی و هیجان نسبت به پایان همه گیری کووید ۱۹، آغاز موج ثانویه بیماری را در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،دکتر مجید شیرانی به اشاره به افزایش تردد ها در برخی معابر و خیابان های شهر افزود: توصیه جدی مسئولین و متولیان امر بهداشت و درمان ادامه روند توجه هم استانیان به توصیه های بهداشتی ، ماندن در خانه و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.
وی تصریح کرد: اینکه بیماری کرونا به خوبی در چهارمحال و بختیاری کنترل و مدیریت شده است، به معنای مهار بیماری سرکش کووید ۱۹ نیست.
دکتر شیرانی اظهار داشت: هم اکنون روزهای پیک بیماری را پشت سر می گذاریم و بیشترین مبتلایان به کرونا با علایم و بدون علایم را در سطح جامعه داریم.
وی اضافه کرد: این وضعیت یک هفته تا ۱۰ روز آینده ادامه پیدا خواهد کرد و خروج از آن مستلزم توجه به هشدارهای بهداشتی و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی است لذا از هم استانیان درخواست می شود با همراهی و همکاری خود، به خروج هرچه سریع تر این بیماری از استان و گذر از بحران با سلامت هرچه بیشتر کمک کنند .

46

کد خبر 1372914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =