بیش از ۵/۵ میلیار تومان کمک‌های غیردولتی برای دانشگاه علوم پزشکی در کردستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از اهداء بیش از ۵/۵ میلیارد تومان کمک های غیر دولتی به داشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین خوش اقبال در هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار داشت: تا کنون  NGOها ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، اصناف یک میلیارد تومان و ۳۰ پک  ۱۵ میلیون تومان و احزاب و گروه ها ۲۳۰ میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کرده اند.
وی در تشریح عملکرد این ستاد به برگزاری جلسات با متنفذین، احزاب سیاسی، سمن ها، ماموستایان و ... در شهرستان های استان اشاره کرد و ادامه داد: ابتدا مشکل با توجه به مشکل قشر آسیب پذیر ۲۰ هزار بسته حمایتی و بهداشتی بین افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع شد.
معاون سیاسی استاندار به اطلاع رسانی مستمر و پویا توسط صدا و سیما و رسانه های استان و همچنین نظارت و رصد فضای مجازی اشاره کرد.
خوش اقبال در ادامه از همکاری سپاه و علوم پزشکی استان در ایجاد نقاهتگاه گفت و افزود: با پیگیری استاندار، سازمان صمت و علوم پزشکی ۱۱۳ هزار لیتر مواد ضدعفونی تهیه و در استان توزیع شده است.
وی تعطیلی بازار، مساجد، مجالس و سایر مراکز تجمع از دیگر اقدامات صورت گرفته در استان عنوان و خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکلی در تامین ارزاق نداریم. 
معاون سیاسی استاندار همچنین به اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ترددها در ۲۵ نقطه استان اشاره کرد.

46

کد خبر 1373014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =