۰ نفر
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
جریمه ۵۰۰ هزار تومانی بیش از ۲۷ هزار خودرو

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون اجتماعی و فرهنگ پلیس راهور از جریمه ۵۰۰ هزار تومانی بیش از ۲۷ هزار خودرو در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد.

 سرهنگ عین‌الله جهانی با اشاره به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و برخورد با مختلفان در این طرح اظهار کرد: از آغاز اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا روز گذشته، ۲۷ هزار و ۴۵۱ مورد جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگانی که با پلاک غیربومی وارد شهرهای دیگر شده و به این طرح بی‌توجه بوده‌اند، صورت گرفته است.

معاون اجتماعی و فرهنگ پلیس راهور افزود: همچنین ۳ هزار و ۱۷۴ خودرو نیز علیرغم تذکرات، که اصرار به تردد در شهرهای غیرمحل سکونت خود داشتند، توقیف شدند.

وی تأکید کرد: این طرح با قوت ادامه دارد و ما نیز از مردم انتظار داریم که به این موضوع بیش از گذشته اهتمام داشته باشند و با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی و پلیس راهور همکاری‌های لازم را داشته باشند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: هموطنان از ترددهای بی‌مورد جداً خودداری کنند و در خانه بمانند چراکه عدم توجه به این طرح، سلامت عموم جامعه را به خطر می‌اندازد و پلیس نیز با افرادی که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکنند، برابر قانون برخورد می‌کند.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1373120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =