بیرانوند: می‌خواهم قبل از لژیونر شدن دوباره با پرسپولیس قهرمان شوم

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس از قرار گرفتن نام خود در نظرسنجی بهترین بازیکن آسیایی جام جهانی لذت می‌برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند در یک نظرسنجی بسیار مهم قرار گرفته و کنفدراسیون فوتبال آسیا از مخاطبان خود درخواست کرده تا بهترین فوتبالیست آسیایی حاضر در ادوار جام جهانی را انتخاب کنند. تنها ایرانی حاضر در این لیست، بیرانوند است که به خاطر بازی های درخشان در جام جهانی 2018 روسیه وارد این لیست شده است. 

در لیست بهترین بازیکنان آسیایی ادوار جام جهانی در کنار سامی جابر و پارک جی سونگ قرار گرفتی 

افتخار می کنم که توانستم جایی برای خود در این نظرسنجی بسازم. این بهترین اتفاق برای من است و حضور در این لیست اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا مردم باید از بین گزینه های دیگری مثل سامی الجابر و پارک جی سون و... یک نفر را انتخاب کنند. البته نکته دیگر هم این است که تنها یک دروازه بان و یک بازیکن ایرانی در این نظرسنجی حضور دارند و این موضوع برایم لذت بیشتری به همراه دارد. 

درخشش تو در جام جهانی و مهار پنالتی کریس رونالدو باعث حضور در این نظرسنجی شد

خدا مرا خیلی دوست دارد. من هم همیشه سپاسگزار او هستم که به من عزت داد تا به چنین جایگاهی برسم. مطمئن هستم در این شرایط، مردم مرا تنها نمی گذارند و مثل همیشه مورد لطف و حمایت هواداران پرسپولیس و تیم ملی قرار می گیرم. این موضوع می تواند برای ایران بسیار خوب و مهم تلتقی شود چون فقط نام من مطرح نیست. البته هر اتفاقی در نتیجه این نظرسنجی رخ بدهد، آن را می پذیرم زیرا بار دیگر می گویم که حضورم در این لیست هم بسیار اهمیت داشت و از این بابت افتخار می کنم. اگر خدا خواست و مردم هوای مرا مثل همیشه داشتند، به یک شرایط بهتری در رای گیری می رسم.

اگر خدا خواست و مردم هوای مرا مثل همیشه داشتند، به یک شرایط بهتری در رای گیری می رسم

کرونا آمد و لیگ تعطیل شده است. در قرنطینه چه می کنید؟

واقعا همه از این وضعیت کلافه شده اند. سلامتی مردم مدتی است که به خطر افتاده و همه باید دعا کنیم تا این ویروس از زندگی مان بیرون برود. همچنین باید از کادر پزشکی و درمانی در همه بیمارستان های ایران هم تقدیر  و تشکر کنم که با تمام وجودشان پای کار ماندند و به درمان بیماران در این شرایط پرداختند. امیدوارم به شکل شایسته ای از آنها تقدیر و تشکر شود. مردم هم باید بیش از اینها مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا خدای ناکرده به این بیماری مهلک دچار نشوند. سلامتی مردم از هر چیزی مهم تر است  و در این شرایط، هیچ کس دلش نمی خواهد به بهانه فوتبال، شاهد رشد دوباره بیماری کرونا باشد.

آخرین فصلی است که در پرسپولیس حضور داری و از فصل بعد به بلژیک می رود. بالاخره به آرزویت رسیدی

من قراردادی با باشگاه آنتورپ منعقد کردم اما می بینید که وضعیت نه تنها در ایران بلکه در همه دنیا خراب است. نمی توانیم نسبت به اتفاقاتی که رخ می دهد، بی توجه باشیم. باید قبول کنیم این مشکلات مختص کشور خودمان نیست. با این حال من همیشه آماده هستم تا پیشرفت کنم. قبل از اینکه لژیونر شوم، دوست دارم با پرسپولیس به قهرمانی در لیگ امسال برسم و 4 قهرمانی پشت سر هم را تجربه کنم. ما تا همین جای کار هم قهرمان هستیم و فقط مانده که مسئولان سازمان لیگ، تصمیم نهایی شان را در مورد بازی ها اعلام کنند.

قبل از اینکه لژیونر شوم، دوست دارم با پرسپولیس به قهرمانی در لیگ امسال برسم و 4 قهرمانی پشت سر هم را تجربه کنم

سرنوشت لیگ هنوز مشخص نیست و شاید لیگ بدون اعلام قهرمان لغو شود

همه ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه حفظ سلامتی مردم مهم نیست. اگر تصمیم بر این بود که بازی ها را برگزار کنند، ما هم با تمام قدرت به مسابقات برمی گردم و برای قطعی کردن قهرمانی می جنگیم. اگر هم برگزار نشد، امیدوارم سازمان لیگ بر اساس قانون و عدالت، یک تصمیم بدون عیب و نقص بگیرد و خیال همه را راحت کند. من هم دلم می خواهد در این فصل که همراه پرسپولیس هستم، ابتدا جام قهرمانی را بالای سرم ببرم و سپس به بلژیک بروم تا طبق قراردادی که دارم، فعالیت هایم را در یک لیگ دیگر ادامه بدهم. به هر حال باید ببینیم نظر مسئولان سازمان لیگ در رابطه با شرایط پیش آمده در فوتبال ایران چیست.

سخن پایانی
دل همه ما برای فوتبال، تمرین و هیجان مسابقات تنگ شده اما هیچ چاره ای نداریم و باید دست به دست هم بدهیم و با یک اتحاد کامل از این بیماری عبور کنیم. امیدوارم مردم ایران بیش از اینها مراقب خود و عزیزان شان باشند تا اتفاقات تلخ تری رخ ندهد.

256 43

کد خبر 1373242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =