هادی نیکدل سرپرست اداره ورزش و جوانان  بخش ایوان کی شد

طی حکی از سوی محسنی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار، هادی نیکدل به عنوان مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش ایوان کی منصوب شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان هادی نیکدل به عنوان مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش ایوانکی معرفی شد. در جلسه ای که بدین منظور در بخشداری ایوانکی و با حضور کلیچ بخشدار ایوانکی ، محسنی سرپرست ورزش و جوانان شهرستان گرمسار و نیکدل مسئول جدید نمایندگی بخش ایوانکی برگزار شد ، هادی نیکدل به عنوان مسئول جدید نمایندگی ورزش و جوانان بخش ایوانکی معرفی شد.

در این جلسه کلیچ بخشدار ایوانکی ضمن تبریک سال نو با معرفی ظرفیت های موجود در بخش ایوانکی از نیکدل خواست، با توجه به این ظرفیت ها و بهره گیری از تمامی پتانسیل‌های موجود در بخش اقدام به برنامه ریزی جهت تحول ورزشی این بخش بزرگ نموده و از تمامی ورزشکاران پیشکسوتان و هیئت های ورزشی ایوانکی در راستای پیشبرد اهداف پیش بینی شده اقدام کند. وی در پایان صحبت های خود آرزوی موفقیت برای این مسئول جوان در امر تحول ورزش و همچنین قهرمان پروری در کنار فرهنگ سازی ورزش در بخش ایوانکی کرد.

در پایان هادی نیکدل به همراه محسنی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار با حضور در محل نمایندگی ورزش و جوانان بخش ایوانکی ضمن برگزاری جلسه با کارکنان این نمایندگی نخستین روز کاری خود را به عنوان مسئول در این بخش اغاز کرد.

48

کد خبر 1373522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =