۰ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
کرونا بالاخره پنس را از ترامپ دور کرد

ایسنا نوشت: پس از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای سخنگوی معاون رئیس جمهور ایالات متحده، وی تصمیم گرفته است تا چند روز از رئیس جمهور فاصله بگیرد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک کایلی مکنانی، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد: مایک پنس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا پس از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای سخنگویش، تصمیم گرفته است تا چند روز از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا فاصله بگیرد.

مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته است تا برای چند روز فاصله خود را از ترامپ حفظ کند و ملاقات‌هایش را به تعویق بیاندازد. این تصمیم شخصی وی برای حفظ سلامت رئیس جمهور است.

کایلی مکنانی، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید هم‌چنین گفت که هیچ اطلاعاتی در مورد مدت زمان دور ماندن پنس از ترامپ ندارم.

روز جمعه ترامپ اعلام کرد که سخنگوی پنس، کتی میلر به کرونا مبتلا شده است. هفته‌ی گذشته هم مشخص شد که جواب آزمایش یکی از پیشخدمت‌های ترامپ مثبت شده است.

ترامپ در اظهارات اخیرش بیان کرد که علی رغم وجود موارد اخیر ابتلا به کرونا در کاخ سفید، خود را در مقابل کرونا آسیب‌پذیر احساس نمی‌کند.

۱۰ مه پس از آنکه پایگاه خبری بلومبرگ گزارش کرد که مایک پنس، معاون رئیس جمهوری ایالات متحده خود را قرنطینه کرده است، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید ضمن تکذیب این ادعا اعلام کرد که معاون رئیس جمهور اعلام کرده است قصد دارد فردا در کاخ سفید حضور داشته باشد.

2323

کد خبر 1374150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =