رفع مشکلات ارتباطی روستاهای پلدختر در دستور کار

مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: مشکلات ارتباطی روستاهای مورانی و واشیان از توابع شهرستان پلدختر در سریع‌ترین زمان ممکن رفع می شوند.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، سید محمد قاسمی اظهار کرد: برنامه های خوبی در رابطه با رفع مشکلات مخابراتی این روستاها در دستور کار است.

وی افزود: با توجه به بازدیدهای انجام شده ارتباطات موبایلی در این روستاها برقرار است و تکنولوژی موبایل از ۳G به ۴G تبدیل شد بنابراین به نظر می رسد، برخی از گوشی های اندروید باید در این مناطق برای استفاده از سیستم قوی ۴G تنظیم شوند.

قاسمی افزود: سرقت کابل هوایی در کل استان صورت گرفته و در منطقه واشیان در روستای چشمه شیرنیزحدود سه هزار کیلومتر کابل هوایی سرقت شده که برای تهیه کابل موردنیاز و رفع این خلا تلاش می شود تا در سریع ترین زمان ممکن ارتباط زمینی نیز در این مناطق برقرار شود.

وی عنوان کرد:  متاسفانه در سیل مهیب فروردین ماه سال ۹۸ بسیاری از زیرساخت های مخابرات شهرستان پلدختر تخریب شد که تا کنون نیز در این زمینه کمبود های زیادی وجود دارد.

وی افزود: بنابراین در مخابرات منطقه لرستان ارتباطات و ارتباط رسانی به شهرستان پلدختردر اولویت امرو رسیدگی قرار گرفته است.

وی افزود: بنابراین خوشبختانه برنامه های خوبی  برای شهرستان پلدختر تدوین می شود که امید است بتوان این برنامه ها را اجرایی کرد.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: از این رو بر اساس برنامه زمان بندی که در مخابرات ایران مصوب شد، در برش استانی، لرستان برای نخستین بار پیش نویس برنامه های زمان بندی ارتباط های شهرستان پلدختر تدوین شده تا در این شهرستان بازدیدهای لازم به عمل آید.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان، با توجه به برنامه زمانبندی لحاظ شده، برای ایجاد ارتباطات مناسب در حوزه روستای مورانی قول مساعد داد.

۴۶

کد خبر 1374276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =