افزایش پذیرش بی سرپناهان در گرمخانه های همدان

رئیس شورای شهر همدان گفت: هم اینک ۷۶ بی سرپناه و کارتن خواب در گرمخانه همدان اسکان دارند، که با توجه به اسکان این افراد و در راستای پیشگیری از ویروس کرونا روزانه ۲ مرحله این مکان ضدعفونی می شود.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ کامران گردان که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام اینکه گرمخانه شهرداری همدان پذیرای افراد بی سرپناه است و مراتب بهداشتی و تست تب سنجی از افراد مراجعه کننده به صورت مستمر انجام می شود، افزود: از اسفندماه گذشته تاکنون ۲۰ بی سرپناه به شمار افراد مستقر در گرمخانه همدان افزوده شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: در حال حاضر گرمخانه شهرداری همدان از وضعیت و تجهیزات مطلوب برخوردار است اما انتظار داریم سایر ارگان ها نیز مشارکت لازم را در راستای خدمات رسانی مطلوب به این افراد داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه با وجود تلاش ها و خدمات صورت گرفته همچنان شیوع کرونا افراد بی سرپناه و کارتن خواب را تهدید می کند، گفت: تمام ارگان های متولی باید در این زمینه همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

مدیر خدمات شهری شهرداری همدان نیز در این باره گفت: تاکنون مورد مشکوک به کروناویروس در گرمخانه همدان مشاهده نشده است

حسین خانجانی با اعلام اینکه به صورت مداوم گرمخانه همدان ضدعفونی می شود، افزود: تست کرونا از مددجویان گرمخانه همدان با همکاری مراکز بهداشتی انجام شده و مورد مثبتی گزارش نشده است.

48

کد خبر 1374519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =