۱ نفر
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
حرف‌های افشین پیروانی؛ پرسپولیس قهرمانه!

افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ضمن توضیح در خصوص عکس منتشر شده از تمرین پرسپولیسی‌ها باز هم تاکید کرده قهرمانی لیگ نوزدهم حق پرسپولیس است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خودش بار دیگر تاکید کرده که پرسپولیس باید قهرمان لیگ نوزدهم اعلام شود. پیروانی ضمن صحبت درباره تصویری که از پرسپولیسی ها منتشر شده و گفتن اینکه این تصویر برای قبلا بوده، در خصوص قهرمانی پرسپولیس و ادعای سپاهانی ها گفته: نیم فصل را از هفته پانزدهم حساب می کنند یا هفته هفدهم. من فکر می کنم دوستان بازی با نساجی ما را که عقب افتاده هفته دوازدهم بود به خاطر آلودگی را به حساب نیاوردند و تا هفته چهاردهم را حساب کردند. اگر 15 هفته باشد ما با 31 امتیاز قهرمان هستیم و اگر نیم فصل را بعد از هفته هفدهم حساب کنند هم ما باید قهرمان باشیم. فکر می کنم یک مقدار باید بررسی بیشتر صورت می گرفت و با اطلاعات بیشتر حرف می زدند.

او ادامه داد: باید به آینده نگاه کرد و اینکه به عقب برگردیم و بازی ای که انجام نشده و تیم وارد زمین نشده و بخواهیم درباره آن صحبت کنیم، باید سلامتی برای آرزوی سلامتی برای هموطنان در اولویت باشد. این معضل مشکلاتی برای کل جامعه شکل داده است. هر کس طبق رتبه و جایگاهی که دارد صحبت می کند. اول باید سلامت جامعه را در نظر گرفت و بعد بازی ها برگزار شود و بعد از آن مثل گذشته اقتدار را نشان می دهیم و قهرمان می‌شویم. ما با توجه اینکه قهرمان بلامنازع چند فصل اخیر بودیم و نیم فصل قهرمان شدیم، مطمئن باشید تحت هر شرایطی در پایان فصل جشن قهرمانی را به کمک هواداران و در کنار آنها خواهیم گرفت.

43257

کد خبر 1374557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =