کنایه‌های صریح رهبری به آمریکایی‌ها /دولتی ماسک دولت دیگر را می‌برد و برای چند دستمال توالت به جان هم می‌افتند /یک سناتور گفته غرب وحشی زنده شد

مقام معظم رهبری فرمودند: خوشبختانه احساس تفکر اسلامی و زنجیره ارزش های اسلامی در مردم بسیار قوی و راسخ است.

به گزارش خبرآنلاین، حضرت آیت الله خامنه ای، مقام معظم رهبری در بخشی از سخنرانی امروزشان به مناسبت نیمه شعبان فرمودند: بر خلاف خواسته و کسانی که در یکی دو دهه اخیر که بعضی‌ها تلاش کردند فرهنگ ایرانی-اسلامی را تحقیر کنند و مردم را متوجه سبک زندگی غربی کنند، خوشبختانه احساس تفکر اسلامی و زنجیره ارزش های اسلامی در مردم بسیار قوی و راسخ است.

>>>در همین رابطه بخوانید؛

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

ایشان فرمودند: متقابلا فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد- آنچه در آمریکا و اروپا اتفاق افتاد، بعضی از آنها در تلویزیون نشان داده شد، برخی هم نشان داده نشد. اینکه یک دولت ماسک و دستکش مربوط به دولت و ملت دیگر را برای خود ببرد یا مردم هر روز در ظرف مدت کوتاهی فروشگاه ها را تخلیه کنند و برای خرید بیشتر تلاش کنند. یا کسانی برای چند دستمال توالت به جان هم بیافتند و یا برای خرید اسلحه صف بکشند چون احساس خطر می‌کنند. یا اینکه بیمار پیر را معالجه نکنند.

ایشان در ادامه فرمودند: یکی از سناتورهای غربی گفت که غرب وحشی زنده شد وقتی می گوییم غرب روحی وحشی دارد که با ظاهر ادکلن زده و کروات زده منافات ندارد چیزی است که خودشان هم به آن معترفند. 

27216

کد خبر 1374705

برچسب‌ها