۰ نفر
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
‌۶ کشته در شب تلخ محور بروجرد - اراک

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بامداد ۲۱ فروردین ماه ۹۹ در کیلومترهای ۳۰ محور بروجرد_ اراک براثر برخورد خودروهای پراید با کامیون ولوو و همچنین برخورد خودرو پراید با کامیون NL در کیلومتر ۳۵ این محور ، شش نفر سرنشین از مجموع این دو حادثه در دم جان باختند و ۱ نفر به بیمارستان انتقال داده شد.

 به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «صارم رضایی» افزود : پس از اعلام تصادف بین خودروهای پراید و ڪامیون ولوو توسط مرڪز EOC، عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات بین شهری زالیان سریعا به محل حادثه اعزام شدند که یک نفر کشته حادثه را بااستفاده از ست نجات رهاسازی نموده و مصدوم حادثه را تحویل عوامل اورژانس ۱۱۵ دادند.

وی عنوان کرد: درحین عملیات، توسط خودروهای عبوری به عوامل امدادی اطلاع داده شد که در ڪیلومتر ۳۵ محور بروجرد _ اراڪ نیز حادثه دیگری رخ داده است ڪه عوامل امدادی سریعا به محل آن تصادف اعزام شدند.

رضایی گفت: این حادثه ڪه بین خودروهای پراید و ڪامیون NL رخ داده بود، متاسفانه ۵ نفر سرنشین خودور پراید در دم جان باختند و عوامل امدادی سریعا شروع به عملیات رهاسازی ڪرده و ۵ جسد آن خودرو را به آمبولانس آرامستان شهرستان شازند استان مرڪزی تحویل دادند.

  رضایی تصریح کرد: از همه عزیزان مسافر خواهشمندیم حتی الامکان در خانه خود بمانند و چنانچه سفر ضروری دارند با رعایت قوانین رانندگی به سفر خود بپردازند تا شاهد این حواث تلخ نباشیم.

48

کد خبر 1374754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =