برانکو: کاری نکنیم ورزشگاه تبدیل به قتلگاه شود

خبرورزشی نوشت: برانکو ایوانکوویچ سرمربی فعلی تیم ملی عمان گفت: ا زمانی که به صورت کامل این ویروس از کشورهای دنیا رخت برنبندد فوتبال معنایی ندارد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق پرسپولیس این روزها در زاگرب خود را قرنطینه کرده و به تمرینات اختصاصی می‌پردازد و مشخص نیست چه زمانی قرار است به کارش در عمان بازگردد.

از طریق یکی از نزدیکانش با سرمربی اسبق پرسپولیس درباره وضعیت فعلی و تعطیلی فوتبال صحبت کردیم. او در پاسخ به وضعیت این روزهای جهان گفت: «تا زمانی که به صورت کامل این ویروس از کشورهای دنیا رخت برنبندد فوتبال معنایی ندارد و من هم منتظر هستم تا هرچه زودتر زندگی مردم دنیا به حالت قبلی‌اش بازگردد تا بتوانم کارم را در عمان از سر بگیرم.»

برانکو درباره تعطیلی لیگ ها ادامه داد: «ممکن است قهرمانی خیلی از تیم‌ها در لیگ‌های مختلف به خطر بیفتد. در این شرایط تنها چیزی که اهمیت دارد سلامتی مردم، ورزشکاران و هواداران فوتبالی است. قهرمانی‌ها همیشه ممکن است رخ دهند اما سلامتی چیزی نیست که همیشه بتوانیم آن را به دست بیاوریم.  فکر می‌کنم اول باید منتظر پایان شیوع این ویروس باشیم چرا که در این شرایط اگر بازی‌ها از سر گرفته شود ورزشگاه‌ها تبدیل به قتلگاه مردم می‌شوند.

256 251

کد خبر 1374768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =