فیفا و AFC سرانجام دبیرکل جدید ایران را به رسمیت شناختند

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: رییس عالی فدراسیون های عضو فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

در نامه ارسالی ورون موسنگواومبا،رییس عالی فدراسیون های عضو فیفا آمده است؛

جناب آقای مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

زوریخ: 9 آوریل 2020

دبیرکل محترم،

بازگشت به نامه مورخ 8 آوریل 2020 فدراسیون فوتبال ج.ا.ایران در مورد انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل IRIFF، به نمایندگی از مدیریت فیفا صمیمانه  به جنابعالی تبریک عرض نموده و برای شما در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می نمایم.

همچنین مشتاقانه منتظر همکاری با جنابعالی برای توسعه و پیشرفت فوتبال جمهوری اسلامی ایران هستم. در پایان اعلام می دارم اطمینان داشته باشید که مدیریت فیفا به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اهداف تعیین شده و تقویت هرچه بیشتر همکاری های موجود، ادامه خواهد داد.

ارادتمند

فیفا

ورون موسنگو –اومبا

رئیس عالی فدراسیون های عضو

نامه تبریک دبیرکل کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا به نبی و تاکید بر حمایت از فوتبال ایران


دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی بر حمایت کنفدراسیون از فدراسیون فوتبال و کمک به توسعه فوتبال در ایران تاکید کرد.

در نامه داتو ویندزور جان،دبیرکل کنفدراسیون آمده است:

جناب آقای مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

انتصاب دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

دبیرکل محترم،

بدینوسیله دریافت نامه مورخ 8 آوریل فدراسیون فوتبال ج.ا. ایران را درباره انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل IRIFF و همچنین انجام مکاتبات رسمی و اعلام مشخصات مسئولین جدید فدراسیون را اعلام می دارد.

بدینوسیله مراتب تبریک خود را به جنابعالی ابراز نموده و اطمیان داریم که جنابعالی در این مسئولیت جدید با انرژی و شور و اشتیاق زیاد برای توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهید کرد. اطمینان داشته باشید که AFC به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و هرگونه کمک مورد نیاز برای توسعه فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

با تشکر

ارادتمند شما

داتو ویندزور جان

دبیرکل AFC

رونوشت: فیفا

255 41

کد خبر 1374963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =