دلایل علاقه فدراسیون فوتبال و اسکوچیچ برای ادامه همکاری

دنیای ورزش تورنتو نوشت: چندی پیش شایعه فسخ قرارداد اسکوچیچ و مذاکره با گابریل کالدرون در رسانه‌ها منتشر شد، اما به‌نظر نمی‌رسد نه فدراسیون فوتبال و نه دراگان اسکوچیچ تمایلی به جدایی زودهنگام داشته باشند. 

اسکوچیچ در اتفاقی ناگهانی به‌عنوانی سرمربی تیم ملی انتخاب شد و از آن زمان برای ملاقات لژیونرهای مختلف فوتبال ایران به کشورهای گوناگون سفر کرده است و بازی‌های تیم‌ها داخلی ایران در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را هم مشاهده کرده است. 
اما با شیوع، کرونا بازار شایعات هم داغ شده است و چندی پیش خبری درمورد مذاکره مسئولان فدراسیون فوتبال با گابریل کالدرون برای جانشینی اسکوچیچ به گوش رسید. اما این شایعه بسیار دور از ذهن است چراکه رابطه اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال خوب است و حتی بازیکنان ملی‌پوشی که به حضور اسکوچیچ اعتراض کرده‌اند هم بعد از ملاقات با سرمربی کروات نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی تغییر دادند و از او تمجید کردند. 
اسکوچیچ در سال‌های حضور در فوتبال این نشان داده است که مربی قابلی است و همچنین کم‌حاشیه است. او در ملوان و صنعت نفت آبادان عملکرد خوب خود را به رخ کشیده است و تیم‎های دور از جنجالی‌‎ هم داشته است.
 از طرف دیگر فدراسیون فوتبال در شرایط سخت مالی قرار دارد و باید مبلغ سنگینی را که به‌خاطر دستمزد ویلموتس قرض کرده است را به یک شرکت داخلی پس بدهد. در چنین شرایطی است که قرارداد ریالی بسته شده با اسکوچیچ (طبق اعلام فدراسیون فوتبال) می‌تواند بار سنگینی را از روی دوش آن‌ها بردارد.

256251

کد خبر 1375348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =