۰ نفر
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
ورودی شهرها تا ۳۱ فروردین کنترل می شود

میزان نوشت: سردار هادیانفر گفت: مبادی ورودی به تمام شهرها تا ۳۱ فروردین ماه توسط پلیس کنترل می‌شود و تمدید آن منوط به تصویب ستاد ملی مقابله کرونا است.

سردار "سیّدکمال هادیانفر" رئیس پلیس راهورناجا پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از معابر ورودی استان البرز در آزادراه تهران _ قزوین، با حضور درجمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدا تا انتهای طرح نوروزی سال گذشته ۵۶۵ میلیون تردد در کشور داشتیم که امسال این عدد به ۲۱۴ میلیون ترددکاهش پیدا کرده است.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: در سفرهای نوروزی امسال حدوداً کاهش ۶۰ درصدی ترددها و ۶۳ درصدی جانباختگان تصادفات را داشتیم، و درحال حاضر نیز بالغ بر ۵۶ درصد کاهش را در جاده‌های کشور شاهد هستیم که جا دارد از هموطنان عزیز به خاطر این همیاری تشکر کنیم.
وی ادامه داد: ۷۱۵ ورودی به شهرها توسط پلیس راهور از ۸ فروردین امسال برابر ابلاغ ستاد مقابله با کرونا کنترل می‌شود و تا پایان فروردین ادامه دارد و تمدید آن بستگی به مصوبات جدید ستاد دارد.
سردار هادیانفر با بیان اینکه در ورودی شهرها از ورود خودروهایی که غیر بومی باشند ممانعت می‌کنیم، اضافه کرد: تا این لحظه بالغ بر ۵ هزار وسیله نقلیه که اصرار داشتند وارد شهرهای غیر محل سکونت شوند، توقیف شدند و بالغ بر ۴۰ هزار وسیله نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند و خوشبختانه ۳۱۵ هزار وسیله نقلیه صرفاً به تذکر و ارشاد پلیس تمکین کرده و از سفر خود منصرف شدند و ما هیچ گونه وسیله‌ای برای آن‌ها اعمال نکردیم.
وی درباره روند کنترل و نظارت بر ترددهای بین شهری گفت: اگر خودرویی غیرپلاک بومی باشد اجازه ورود به شهر را ندارد و باید از کمربندی عبور کند. 
رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: به طور مثال افرادی که می‌خواهند از تهران به اصفهان بروند اجازه ورود به هیچ شهری که در مسیر راه هستند را ندارند و باید فقط از کمربندی عبور کند و اجازه ورود به شهرهای قم، نطنز و کاشان را ندارند و فقط اجازه ورود به آن شهری را دارند که پلاک خودرو مربوط به آن شهر است. 
۴۷۲۳۷
کد خبر 1375494

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =