۰ نفر
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
برنامه‌های "جهش تولید" وزارت صنعت ابلاغ شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت‌ معدن و تجارت اعلام کرد: مهمترین برنامه‌های سال جهش تولید بخش صنعت، معدن و تجارت در هفت محور و ۴۰ برنامه، نهایی و ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، "سعید زرندی" افزود: این برنامه‌ها شامل توسعه و تعمیق ساخت داخل در راستای جهش تولید (۱۱ برنامه)، مدیریت واردات و توسعه صادرات غیرنفتی (پنج برنامه)، توسعه معادن و صنایع معدنی با اجرای نقشه راه (پنج برنامه)، توسعه فناوری و محصولات دانش‌بنیان (پنج برنامه)، مدیریت بازار و ساماندهی لجستیک تجاری (پنج برنامه) بهبود فضای کسب‌وکار مرتبط با بخش صنعت، معدن و تجارت (پنج برنامه) و تأمین منابع مالی و توسعه سرمایه‌گذاری (چهار برنامه) توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت به همه معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابلاغ شد.

وی گفت: در این برنامه الزام های تحقق اهداف و اجرای برنامه‌های جهش تولید به صورت دقیق مشخص شده است.

زرندی ادامه داد: راه‌کارهای رسیدن به جهش تولید، چالش‌های فراروی بخش صنعت در سال ۹۹،  فرصت جهش‌های درون بخشی در سال جاری و هدف‌گذاری شاخص‌های تولید و تجارت در سال ۹۹، از مهمترین بخش‌های برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت گفت: وظایف و اقدامات هر یک از بخش‌های مختلف در وزارتخانه مشخص شده و عملکردها بر اساس این برنامه، رصد و پایش خواهد شد.

وی تأکید کرد: جهش تولید با همراهی و هماهنگی همه بخش‌های اقتصادی و ا جرایی کشور دنبال خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب امسال را به نام سال جهش تولید نامگذاری کردند.

۲۲۳۲۲۹
کد خبر 1375603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =