۵ نفر
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
همپیمانان ! و جنگ ماسک‌ها...

فرانسه: آمریکا، کانتینرهای ماسک و تجهیزات تنفسی که از سوی شرکت «۳ ام» به مقصد فرانسه، آلمان و برزیل در حال ارسال بود را دزدید و به این شرکت فشار آورده که مانع صادرات تجهیزات مذکور به کانادا و کشورهای آمریکای لاتین شود.

ترامپ: ما نمی‌خواهیم کشورهای دیگر به ماسک دسترسی پیدا کنند و اگر نیازمان را تأمین نکنیم شما می‌توانید نام این کار را انتقام بگذارید.

▪️فرانسه: گروهی که برای منافع دولت آمریکا فعالیت می‌کنند، سه برابر مبلغی که فرانسوی‌ها برای ارسال کانتینر ماسک از شانگهای به پاریس پرداخت می‌کردند، پول خواسته‌اند.

▪️آلمان: واشنگتن ۲۰۰ هزار ماسکی که در راه چین به آلمان بود را توقیف کرده است، این اقدام جدیدترین نوع راهزنی است.

▪️برزیل: تلاش برزیل برای خرید دستکش و ماسک از چین ناکام ماند. آمریکا هواپیماهای بزرگ باربری خود را برای انتقال این کالا از چین به کشور ارسال کرده است. ۴۰ هزار ماسک از شهر کایین دزیده شده است. این ماسک‌ها قرار بود تحویل آژانس بهداشت منطقه‌ای شوند.

▪️فرانسه :نیروی پلیس با تمام تجهیزات نظامی خود، طی عملیاتی با رمز «ایستادگی» از هواپیمایی که حامل ۱۰ میلیون ماسک وارداتی از چین بود، محافظت کرد. این اقدام شبیه به یک عملیات خطرناک امنیتی بزرگ بود.

▪️سوئد: محموله‌ای با چهار میلیون ماسک متعلق به شرکت مولتلیک سوئد در شهر لئون متوقف شده است. فرانسه، محموله‌ای از چین به نفع ایتالیا و اسپانیا را مصادره کرده و ما مجبوریم تدابیر سختگیرانه‌ای را اجرا کنیم؛ زیرا این اقدام فرانسه مخالف با اصول حاکم بر بازار اروپاست.

▪️آلمان: کشور اسلواکی با ارسال هواپیمای دولتی خود به همراه ۱.۲ میلیون یورو به کارخانه‌ای در چین برای خرید محموله ماسک باز هم نتوانست به آن محموله دست یابد؛ زیرا یک تاجر آلمانی با پرداخت مبلغی بیشتر توانست به این «طلا» زودتر برسد.

امروزه انواع راهزنی‌های «سرگردنه»‌ای و «دریایی» میان متولیان دُوَل متحد و متمدن غربی و همپیمانان بین‌المللی و منطقه‌ای ناتو و اتحادیه اروپا، به اشکال مختلف، ظهور و بروز یافته است.
«دزدی ماسک‌ها» و به تعبیر رسانه‌های جهان «جنگ ماسک‌ها» یکی از آن‌هاست که با لشکرکشی نظامی و رمز عملیاتی!!! همراه است و این خود، سبک نوینی از تنازع بقای مدرن داروینیسم است که به زشت‌ترین شیوه در روزگارمان نمود پیدا کرده است...

کرونا!

سپاس! که با شعله‌ور ساختن جنگ ماسک‌ها، نقاب از چهره‌ منادیان نوع‌دوستی، تساوی شهروندی و حقوق بشری را دریدی.

هرچه بگندد نمکش می‌زنند
وای به روزی که بگندد نمک...

310 310

کد خبر 1375684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =