حرف‌های خواندنی رئیس زندان پاراگوئه/ چرا در حبس به رونالدینیو خوش گذشت؟

شهروند نوشت: رونالدینیو ستاره سابق فوتبال برزیل که چندی قبل به خاطر جعل پاسپورت در پاراگوئه دستگیر و زندانی شد، حالا بعد از یک ماه به خانه رفته و در حبس خانگی به سر می‌برد. اما بی‌تردید حضور یک ماهه رونالدینیو در زندان برای همه قابل توجه بود.

اینکه ستاره بزرگ برزیلی چگونه این دوران را گذراند و چه کارهایی در این مدت انجام داد. در این خصوص بلاس ورا، رئیس بخش زندان پاراگوئه مصاحبه‌ای با نشریه اوله انجام داده و صحبت‌های جالبی داشته است. او گفته: «زمانی که رونالدینیو به آگروپاسیون آمد، در روزهای نخست همه می‌خواستند در کنارش باشند. با گذشت زمان حضور بازیکن بازنشسته عادی شد. او با خیلی از زندانیان دوست شد. همه چیز عادی بود. روند کار به خاطر رونالدینیو تغییری نکرد.»
او صحبت‌هایش را این‌طور ادامه داد: «در میان زندانیان قاچاقچی، شخص سیاسی، دزد و... بود اما هیچ‌کس مانند رونالدینیو مشهور نبود. سیستم ما نیمه باز بود و نه میله، قفل و نه کلیدی وجود داشت. چند روز طول کشید تا خود را با شرایط جدید وفق دهد. سپس بهتر شد و شروع کرد به تقسیم کباب‌ها. همچنین به فوتسال و فوتبال ساحلی بازی‌کردن مشغول شد. زمانی که رونالدینیو به زندان رفت یک تورنمنت بین زندانی‌ها شروع شده بود که او در این رقابت‌ها شرکت نکرد. در بازی فینال از او خواستند که با جام عکس بگیرد که آن پیشنهاد را قبول کرد.» ورا افزود: «زمانی که در زندان حاضر شد لباسی را به تن داشت که با آن بازداشت شده بود. وکلایش برایش لباس‌های بیشتری آوردند. همچنین تلویزیون، یخچال کوچک و تخت‌های نو آوردند. آنها اجازه داشتند چنین کاری را انجام دهند.» با این شرایط به نظر می‌رسد زندان برای رونالدینیو آن‌قدر هم سخت نبوده و او دوران جدیدی را در زندگی‌اش تجربه کرده است.

23302

کد خبر 1375723

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =