وعده مقام بلندپایه ارتش برای رونمایی از دستاوردهای جدید نظامی در سال ۹۹

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیازمندی‌های دفاعی خود را تولید کرده‌ایم و درتامین نیازمندی‌های دفاعی در منطقه دست نیاز به سوی دیگران دراز نمی‌کنیم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، دریادار حبیب‌الله سیاری روز یکشنبه درباره تحقق شعار سال (جهش تولید) اظهارداشت: معتقدم در تمام سال‌هایی که مقام معظم رهبری نامگذاری کردند، نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در اجرای این شعارها همیشه پیشگام بوده است؛ مثلا سال ۹۸ که سال رونق تولید بود شاهد فعالیت‌های چشم‌گیر نیروهای مسلح در این موضوع بودیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: از پیروزی انقلاب تاکنون همه در حال تولید هستیم؛ به همین جهت در بحث تامین نیازمندی‌های دفاعی در منطقه امروز دست نیاز به سوی دیگران دراز نمی‌کنیم زیرا نیازمندی‌های دفاعی خود را تولید کرده‌ایم.

سیاری خاطرنشان کرد: در سال گذشته که سال رونق تولید نامگذاری شده بود ما در خط اول تولید بودیم و واقعا در صنایع سازنده به ویژه وزارت دفاع و در سازمان تحقیقات و جهاد نیروها در ارتش و دیگر نیروهای مسلح به خوبی پیش رفته‌ایم.

وی تصریح کرد: بدانید قطعا امسال که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است باز هم خط مقدم در تولید و پیشرو در این جبهه حتما نیروهای مسلح هستند.

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: حتما در سال ۹۹ می‌توانیم دستاوردهای جدیدی را در نیروهای مسلح و ارتش رونمایی کنیم که نشان دهد در سال جدید که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، اقدامات ارزشمندی انجام می‌شود و این سیاست و این خط مشی را دنبال می‌کنیم.

۲۷۲۷

کد خبر 1375824

برچسب‌ها