راه اندازی شش خط تولیدی n۹۵ در اردبیل

استاندار اردبیل با اشاره به راه اندازی شش خط تولید n۹۵ در اردبیل گفت: در این راستا یکی از خطوط، نیازهای ماسک بهداشتی اردبیل را تامین خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، اکبر بهنام جو در بازدید از واحدهای تولیدی استان، خط تولید ماسک n۹۵  در اردبیل را نمونه ای از جهش تولید در استان عنوان کرد و گفت: این واحد دانش بنیان نیاز اولیه بیمارستان های داخل استان را تامین می کند.

استاندار اردبیل با اشاره به راه اندازی ۶ خط تولید دیگر n۹۵، توسط این شرکت دانش بنیان گفت: در این راستا یکی از خطوط نیازهای ماسک بهداشتی اردبیل را تامین می کند و خطوط دیگر نیز نیازهای خارج از استان را تامین خواهد کرد.

وی با اشاره به تولید روزانه ۷۰ الی ۸۰ هزار ماسک بهداشتی و با صرفه اقتصادی توسط یکی از خطوط تولید ماسک گفت: سرمایه گذاری برای راه اندازی خط تولید ماسک در این واحد  ۵ میلیارد تومان می باشد.

استاندار اردبیل همچنین در جریان بازدید از روند اجرای سوله و ساختمان های واحد داروسازی امید فارمد پارسیان گفت: با راه اندازی این واحد در سالجاری استان اردبیل به عنوان یکی از پنج استان های فعال در زمینه داروسازی مطرح خواهد شد.

وی ادامه داد: این واحد ۳۰ میلیون شربت و قطره، ۴۰ میلیون قرص و ۳۰ میلیون کپسول در ماه تولید خواهد کرد.

46

کد خبر 1375889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =