اعطای ۵۱۰۰ وام قرض‌الحسنه به نیازمندان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته ۵۱۴۷ وام از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان اعطا شده است.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری ، علی ملک پور بیان کرد: در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمامی منابع موجود و سپرده‌های جذب شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد که علاوه‌بر اعطای وام تمامی خدمات بانکی نیز به سپرده‌گذاران ارائه می‌شود.
وی شعار صندوق را مبنی‌بر «بهره جای دیگرست» عنوان و مطرح کرد: سال گذشته ۲۹ میلیارد و ۸۳۳ میلیون تومان وام از طریق این صندوق به مددجویان در زمینه احداث و تعمیر مسکن، اجرای طرح‌های اشتغال و توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان پرداخت شده است.  
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به معرفی نیازمندان به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات ادامه داد: ۲۵ میلیارد و ۳۴۲ میلیون تومان از محل این بانک به ۴۶۰۹ نیازمند اعطا شده است.
ملک پور تصریح کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان وجوه نقدی خود را به شماره کارت‌بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۲۳۱۹۹۵۰۰ نزد صندوق امداد ولایت و یا شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ نزد بانک ملی با شناسه واریز ۹۰۰۵۴۰۴ واریز کنند.

46

کد خبر 1375920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =