رئیس شورای شهر همدان: افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهر همدان

رئیس شورای شهر همدان گفت: نرخ نامه‌های خطوط تاکسی در کمیته نرخ‌گذاری بر اساس نظر اعضای شورا با افزایش ۳۵ درصدی تصویب و جهت اجرا به فرمانداری همدان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ کامران گردان بعدازظهر یکشنبه در چهارمین جلسه صحن شورای شهر همدان با اعلام مطلب فوق افزود: طبق اعلام هیئت وزیران، ستاد تنظیم بازار باید مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی را تأیید کند.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به بحران ویروس کرونا و نگرانی مردم از  شیوع آن در سطح جامعه، خاطرنشان کرد: شورا بر اساس وظایف خود، دغدغه‌های مردم را به مسئولان اعلام کرده است.

وی به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند اشاره کرد و گفت: متأسفانه در چند روز اخیر شاهد فعالیت صنوف مختلف در سطح شهر هستیم که نتیجه بازگشایی این صنوف تا ۱۲ روز آینده مشخص می‌شود که  امیدواریم در این زمینه شاهد کمترین آسیب به مردم باشیم.

سرهنگ گردان افزود: چنانچه طرح فاصله اجتماعی هوشمند تا پایان فروردین‌ماه ۹۹ انجام می‌شد، شاید می‌توانستیم شیوع ویروس را بهتر کنترل کنیم.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت حدود ۳۰ درصد تاکسی‌ها به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا نیز گفت: در این مدت متأسفانه خودروهای شخصی، بدون رعایت ضوابط و قوانین، جایگزین حمل و نقل عمومی شده‌اند و بدون رعایت فاصله اجتماعی نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام می‌کنند.

46

کد خبر 1376047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =