ببینید| افشای عاشقی آقای افشاگر و حاصل آن دو فرزند!

موسس سایت افشاگر ویکی لیکس درهفت سال حصر در سفارت اکوادور هم عاشق شده هم صاحب دو فرزند شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزنامه دیلی میل گزارش داد: استلا موریس، از اعضای گروه وکلای مدافع آقای آسانژ در مصاحبه‌ای با روزنامه میل گفته که از سال ۲۰۱۵ با آقای آسانژ وارد رابطه عاشقانه شده و از او دو پسر خردسال دارد.

جولیان آسانژ که در آمریکا تحت تعقیب است، در پی متهم شدن به تجاوز جنسی در سوئد و احتمال استردادش به این کشور، درسال ۲۰۱۲ از اکوادور درخواست پناهندگی کرد و تا سال گذشته در سفارتخانه این کشور در لندن پناه گرفته بود. آسانژ یک سال پیش بازداشت و به زندان منتقل شد.

خانم موریس می‌گوید نگران ابتلای آقای آسانژ به کرونا در زندان است و به همین علت رابطه‌اش با او را فاش کرده است. وکلای آقای آسانژ خواهان مرخصی او از زندان هستند.

خانم موریس در این مصاحبه گفت هر روز برای ملاقات با آقای آسانژ به سفارت اکوادور در لندن می‌رفته و روابط عاشقانه آنها از سال ۲۰۱۵ شروع شد و دو سال بعد نامزد کرده‌اند:"تشکیل خانواده یک کار عمدی بود تا دیوارهای اطراف او فرو بریزند و به زندگی در خارج از آن زندان فکر کند."

به گفته خانم موریس، گابریل سه ساله و مکس یک ساله با تماس تصویری با پدرشان در زندان صحبت می‌کنند.

جولیان آسانژ از سال گذشته در زندان بلمارش در جنوب شرقی لندن زندانیست.

او به خاطر تخطی از حکم آزادی موقتش به پنجاه هفته زندان محکوم شده و با این که دوره محکومیتش سپری شده، قاضی دادگاه از صدور حکم آزادی او خودداری کرده است تا به درخواست استرداد آمریکا رسیدگی شود.

گفته می‌شود آقای آسانژ علاوه بر دو پسرش با خانم موریس، فرزندان دیگری هم دارد.

تصویری از تیم حقوقی آسانژ

دست کم ۱۰۰۰ زندانی در بریتانیا نشانه‌هایی را از احتمال ابتلا به کرونا بروز داده‌اند که یک نفر در بلمارش زندانی است.

تاکنون به ۴۰۰۰ زندانی در انگلیس و ولز مرخصی داده شده است.

310 310

کد خبر 1376134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =