۴ نفر
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
نرخ مصوب انواع میوه اعلام شد

میزان نوشت: نرخ عمده فروشی انواع میوه و صیفی برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد بر اساس این نرخنامه واحدهای صنفی موظف هستند محصولات خود را با سود ۳۰ درصدی عرضه کنند.

قیمت انواع میوه و سبزی برای فروش در میدان مرکزی تهران اعلام شد.

بر اساس این نرخنامه، قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی در تهران تعیین می‌شود و واحدهای صنفی می‌توانند این محصولات را با سود ۳۰ درصدی عرضه کنند.

نرخ گذاری انواع میوه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار توسط نمایندگان اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار، واحد بازرسی و نظارت اصناف میدان مرکزی میوه و تره‌بار کشف می‌شود و اجرای آن الزامی است.

بر این اساس قیمت هر کیلوگرم پرتقال تو سرخ ۸ هزار تومان، پرتقال رسمی شمال ۶ هزار تومان، پرتقال رسمی جنوب ۷ هزار تومان و پرتقال تامسون شمال ۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

همچنین لیمو ترش سنگی ۲۹ هزار تومان، سیب لبنانی زرد ۹ هزار تومان و سیب لبنانی قرمز ۸ هزار تومان اعلام شده است.

هر کیلوگرم پیاز زرد نیز ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، گوجه فرنگی بوته‌رس ۶ هزار و ۵۰۰ تومان و سیب زمینی ۶ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت انواع میوه میدان مرکزی تهران/ لیموترش ۲۹ هزار تومان

گفتنی است، قیمت لیموترش در حالی در نرخنامه میدان مرکزی میوه و تره بار برای هر کیلوگرم ۲۹ هزار تومان تعیین شده که به گفته مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت تمام شده این محصول ۶ تا ۷ هزار تومان است.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1376307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =