هیچ پاکبانی در ارومیه‌ به کرونا مبتلا نشده‌است

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تاکنون هیچ کدام از ۸۸۰ پاکبان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه به کرونا مبتلا نشده اند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، احد یوسفی درخصوص اقدامات انجام گرفته توسط سازمان اظهار کرد:‌ از همان روزهای ابتدایی مقابله با ویروس کرونا پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و به صورت شبانه روزی در امر ضدعفونی شهر فعالیت می‌کنند.

وی گفت: همه پسماندها با شرایط خاص دفع می‌شوند و محل ویژه‌ای برای دفع زباله‌های بیمارستانی درنظر گرفته شده است‌.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه تصریح کرد: ایستگاه‌ میانی جمع‌آوری پسماند و همه ماشین آلات به صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند و این در حالی است که ناوگان جمع‌آوری پسماندهای پزشکی از بیمارستان‌های مخصوص کرونا نیز افزایش یافته است.

یوسفی افزود: عملیات سمپاشی و ضد عفونی کردن سطح شهر، باکس‌های زباله، زیر باکس‌ها، خودروهای حامل زباله و مرکز دفن زباله به صورت مداوم در حال اجرا است.

وی در ادامه اظهار داشت: خداوند را شاکریم که با اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند اما با رعایت مسائل بهداشتی و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز در بین‌شان، خوشبختانه تا کنون هیچ یک از این عزیزان به کرونا مبتلا نشده‌اند و در سلامت کامل به سر می‌برند.

48

کد خبر 1376338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =