رشد ۲۱ درصدی برنامه های آموزشی در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

برنامه های آموزشی شرکت توزیع برق استان سمنان در سال ۹۸ به نسبت مدت مشابه سال ۹۷، افزون بر ۲۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سرپرست دفتر منابع انسانی شرکت توزیع برق استان با بیان این مطلب گفت: در طی سال گذشته ۱۵۹ دوره آموزشی به میزان ۵۶ هزار و ۹۳۷ نفر ساعت به اجرا در آمده است.

بامداد یغمائی اظهارداشت: در مدت زمان قید شده با معرفی همکاران این شرکت به سمینارها، همایش ها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی ، به میزان ۵۶۶ نفر ساعت به انجام رسیده است.

وی با عنوان این که اجرای برنامه ها و فعالیت های آموزشی، در راستای طرح جامع آموزش کارکنان ، ارتقای سطح دانش و پویایی سیستم برای همکاران برگزار می شود افزود: در طی سال گذشته ، ۴۰ نفرکارآموز از مراکز آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و آموزش عالی به این شرکت معرفی و در واحدهای فنی، اداری ، مالی و خدمات مشترکین، دوره کارآموزی را طی نمودند.

وی بیان داشت: با برگزاری برخی دوره های آموزشی در شرکت و بهره مندی از ظرفیت همکاران به عنوان اساتید دوره ، همچنین بهره گیری از ۳۰ درصد تخفیف برای دوره های آموزشی بیش از ۲۰ نفر و انعقاد تفاهم نامه با موسسات آموزشی معتبر و در راستای مدیریت خلق منبع ، مبلغ سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال صرفه جویی برای شرکت حاصل شده است.

یغمائی خاطرنشان کرد : تدوین تقویم آموزشی سال ۹۹ ویژه مدیران، کارکنان و کارگران ، انجام مراحل اداری برای بازنشستگی ۱۰ نفر از همکاران ، هماهنگی و اجرای طرح چکاپ کارکنان ، مشارکت در تجزیه و تحلیل ریسک های شرکت در قالب پروژه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیستHSE""، راه اندازی سامانه جامع منابع انسانی ، پیگیری لازم جهت بازنگری ساختار کلان و تفصیلی شرکت و صدور احکام کارکنان و ابلاغ شرح وظایف براساس انتصاب های صادره، به عنوان برخی اقدامات حوزه منابع انسانی این شرکت در سال قبل محسـوب می شود.

48

کد خبر 1376349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =