اصناف بدون کد بهداشتی تعطیل می شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین، با شیوع کرونا، از فعالیت ۱۱۰تیم پایش و نظارت بر فعالیت اصناف در سطح استان خبر داد و تاکید کرد اصنافی که کد بهداشتی دریافت نکنند، از ادامه کار آن‌ها جلوگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت:  ۱۱۰تیم پایش و نظارت بر فعالیت اصناف در سطح استان فعالیت می‌کنند.
او ادامه داد: تیم‌های بازرسی در صورت همکاری نکردن اصناف و همچنین عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دریافت نکردن کد موظف به جلوگیری از فعالیت صنف مورد نظر خواهند بود.
حبیبی تاکید کرد: البته پیش از این نیز اعلام شده بود، اصناف کم خطر باید در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کرده و کد بهداشتی خود را دریافت و آن را در محل کسب خود نیز نصب کنند.
به گفته او، این سامانه، اصناف کم خطر را هنگام فعالیت دوباره، موظف به رعایت اصول بهداشتی در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا کرده‌است.
معاون سیاسی خاطرنشان کرد: اصناف کم خطر در استان قزوین تا ۲۹فروردین ماه جاری فرصت خواهند داشت تا ضمن مراجعه و ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت، مجوز فعالیت خود را دریافت کنند.

48

کد خبر 1376361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =