رئیس پلیس استان همدان: سارقی که از ۲۰ خودرو در ملایر سرقت کرده بود، دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با انجام کار اطلاعاتی دقیق، یک سارق در این خصوص شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی در عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد وی در بازجویی های فنی به ۲۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح، در تشریح این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت در شهرستان ملایر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی دقیق، یک سارق در این خصوص شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی در عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد وی در بازجویی های فنی به ۲۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بررسی ها مشخص شد، متهم اموال مسروقه را در قبال دریافت مواد مخدر با فردی دیگر مبادله می کند که در بازرسی از پاتوق این فرد نیز مقادیر زیادی اموال مسروقه و ۱۱ گرم ماده مخدر مرفین کشف شد و متهم و همدستش با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان با هشدار به مجرمان افزود: برخورد با پدیده شوم سرقت به عنوان یک اولویت مهم سرلوحه کاری و ماموریتی پلیس قرار دارد.

48

کد خبر 1376368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =