۰ نفر
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
۱۵۰ معتاد متجاهر در پایتخت دستگیر شدند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری ۱۵۰ معتاد متجاهر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" اعلام کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همسو با سایر دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد مقابله با شیوع کرونا، جمع آوری معتادان متجاهر از نقاط آلوده شهر در دستور کار قرار گرفت و هماهنگی‌های لازم به سازمان‌ها مداخله گر صورت گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: با شکایت‌های مردمی مبنی بر تجمع تعدادی معتاد متجاهر در گردنه تنباکویی، بررسی موضوع در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت و با تکمیل تحقیقات مقدماتی، دستور قضائی مبنی بر جمع آوری معتادان و پاکسازی محل در اختیار تیم‌های عملیات پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از مرجع قضائی اخذ شد.

این مقام انتظامی افزود: روز گذشته تیم‌های عملیات پایگاه ششم این پلیس به گردنه تنباکوئی اعزم و موفق شدند ۱۵۰ معتاد متجاهر را در این منطقه جمع آوری کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: معتادان جمع آوری شده در اختیار کمپ‌های ترک اعتیاد قرار گرفتند تا با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، برای بازگشت این افراد به جمع خانواده و اجتماع تلاش شود.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1376379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =