فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه ۹۹

معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت: مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر باید روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه سال 99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه، در محل سالن 5 هزار نفری انقلاب همدان واقع در میدان عاشورا حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سرهنگ حسین بشری در گفتگو با خبرآنلاین با اعلام مطلب فوق افزود: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 1399 را دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

معاون اجتماعی پلیس استان خاطرنشان کرد: اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور، براساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری و اخذ تاییدیه سلامت در بدو ورود انجام می شود و در صورت مشاهده  مشمولی که مشکوک به بیماری است از اعزام وی خودداری خواهد شد، لذا خانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی عزیزان خود نباشند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای مشمولان در پی خواهد داشت.

48

کد خبر 1376818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =