دمای هوای قم در روزهای پایانی هفته افزایش می‌یابد

کارشناس هواشناسی استان قم بیان کرد: هوای این استان در روز جمعه قسمتی تا نیمه ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از قم ؛ سعید اسماعیلی اظهار کرد: آسمان قم امروز صاف است و از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پراکنده خواهیم بود که این وضعیت تا پایان هفته ادامه دارد.

وی با بیان اینکه آسمان قم فردا چهارشنبه صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد است، گفت: در روز پنج‌شنبه آسمان صاف و در اواخر وقت همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات وزش باد خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش دمای هوا طی روزهای پایانی هفته، افزود: حداقل دمای هوای امروز چهار درجه و حداکثر دمای هوا ۱۹ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه پنج درجه و حداکثر دمای هوا ۲۲ درجه، حداقل دمای هوای پنجشنبه هفت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۵ درجه و حداقل دمای هوای جمعه هفت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۳ درجه خواهد بود.

اسماعیلی تصریح کرد: سرعت وزش باد امروز بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت، چهارشنبه بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت، پنجشنبه بین ۲۵ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت و جمعه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت و در همه روزها با جهت شرقی است.

وی میزان بارش باران روز گذشته در شهر قم را ۱۶ میلی‌متر اعلام کرد و افزود: بیشترین میزان بارندگی در سراجه با ۲۰ میلی‌متر بوده است.

48

کد خبر 1376831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =