بهبودی ۲۷ نفر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

سعید کشمیری اظهار داشت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه ۳۸ نفر است.‌

به گزارش خبرآنلاین از بوشهر ؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: از چهار بیمار جدیدی که جواب آزمایش آن‌ها مثبت اعلام‌شده است، یکی از آنها آقایی ۵۸ ساله ساکن شهرستان دشتستان و شغل راننده دارای سابقه سفر به گیلان است که در حال حاضر بهبودیافته و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

کشمیری اضافه کرد: بیمار دیگر نیز آقایی ۶۰ ساله ساکن شهرستان تنگستان که در حال حاضر بهبودیافته و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

وی تصریح کرد: دیگر بیمار جدید نیز خانم ۵۶ ساله ساکن بوشهر که سابقه مسافرت به کازرون برای شرکت در مراسم فاتحه دارد در حال حاضر در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

کشمیری افزود: دیگر بیمار جدید نیز آقایی ۳۹ ساله ساکن بوشهر سابقه مسافرت به کرج داشته است در حال حاضر در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

وی بابیان اینکه تا امروز ۵۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر تاکنون ۲۷ نفر از آنان با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند و هفت نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، خاطرنشان کرد: مردم تردد نکنند، در خانه بمانند، دور همی نروند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت‌دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه و نسبت به قطع زنجیره اقدام شود.

48

کد خبر 1376848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =