۰ نفر
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
رییسِ تازهِ فرهنگسرای نیاوران معرفی شد

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی، عبادرضا اسلامی کولایی را به عنوان رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با توجه به انتصاب سیدعباس سجادی، رییس سابق فرهنگسرای نیاوران به عنوان معاون شهرداری منطقه یک تهران در اواخر سال ۱۳۹۸، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبادرضا اسلامی کولایی را به عنوان رییس تازه این مجموعه فرهنگی منصوب کرد.

در بازدید سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری)، حمید قبادی (مشاور اجرایی)، سیدامین مویدی (مشاور معاونت امور هنری) و مهدی افضلی (مدیر عامل بنیاد رودکی) در عصر چهارشنبه ۲۷ فروردین از فرهنگسرای نیاوران، عبادرضا اسلامی کولایی به عنوان رییس فرهنگسرای نیاوران معرفی شد.

سیدمجتبی حسینی در حکمی برای عبادرضا اسلامی کولایی نوشته، آورده است: «نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزنده کاری جناب عالی و به موجب این حکم به عنوان مشاور اینجانب و رییس فرهنگسرای نیاوران منصوب می شوید.ضروری است با سرلوحه قرار دادن قانون و مقررات و برنامه راهبردی معاونت امور هنری و به کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که به عهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.»

عبادرضا اسلامی، پیش از این، معاونت موسسه آموزشی علمی، کاربردی فرهنگ و هنر را بر عهده داشته است. معاونت اداری، مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیریت کل پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، قائم‌مقامی و معاونت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و ... از دیگر سوابق اسلامی است.

۵۷۵۷

کد خبر 1376908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =