تلاش حسینی برای آزاد کردن پیشکسوت استقلال از زندان/ عکس

ورزش سه نوشت: در پی مشکلات مالی پیش آمده برای یکی از پیشکسوتان استقلال و پیرو آن زندانی شدن این بازیکن کمپینی خیرخواهانه برای حل مشکل به راه افتاد.

 یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران که چندسالی هم پیراهن استقلال را در اوایل دهه 80 برتن داشت مدتی است به خاطر مشکلات مالی و چک برگشتی پشت میله های زندان روزهای خود را سپری می کند که با علنی شدن این اتفاق حالا کمپین های خیرخواهانه ای برای گلریزان و جمع آوری پول برای حل مشکل این بازیکن رقم خورده است.

سیدحسین حسینی دروازه بان شماره یک استقلال امروز در اقدامی خیرخواهانه با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامی خود از طرفداران خواست در این روزهای بحرانی به خاطر شیوه کروناویروس دست یاری دراز کرده با بازوی توانای خود دست ناتوانی را بگیرند.

در متن منتشر شده در پست دروازه بان استقلال آمده است:« تنها این طبیعت نیست که با بهارش جلوه گری می کند بلکه گاه یک اقدام ماندنی و پایدار می تواند عطر و تازگی خود را به زندگی ما مزین کند. پیشکسوتی از تبار آسمان آبی که روزگاری ورزشگاه ها را گلریزان می کرد اینک به دستان گلریز شما نیازمند است. دست روزگار این عزیز را پشت میله ها محبوس نمود تا آسمان آبی ل های گلریز شما را آزمون کند. با مدد شما عزیزان و عاشقان قلب های آبی دیگر با طعم آزادی تقدیم این پیشکسوت عزیز خواهد شد تا ثابت کنیم گذر زمان آنها را فراموش نکرده است».

نکته جالب اینجاست این کمپین که بسیاری از بازیکنان سابق و فعلی استقلال به آن پیوسته اند با همت امیرغفارمنش به راه افتاده و امید می رود ظرف چند روز با همت و مهربانی طرفداران مشکل پیش آمده برای پیشکسوت استقلال برطرف و او دوباره به آغوش خانواده و جامعه بازگردد.

254 43

کد خبر 1377505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =