تقدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) خرمشهر از غسالان باغ رضوان

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) خرمشهر، گفت: اگرچه حوزویان استان خوزستان به صورت شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز هستند، اما لازم بود اقدام ارزشمند غسالان خرمشهری در رابطه با تغسیل و تدفین اموات کرونایی نیز ارج نهاده شود که به همین منظور به همراه جمعی از کادر مدرسه، از آن‌ها تقدیر و تشکر کردیم.

به گزارش خبرآنلاین از اهواز ، تاریخ همواره وام‌دار مردانی است که در مقاطع مختلف جان در طبق اخلاص نهاده و عمیق‌ترین مفاهیم بشری از ایثار و فداکاری را برای نسل‌های آینده تعریف کردند.

یکی از آن انسان‌های جان‌برکف، مردان غیوری هستند که در عرصه تغسیل و تکفین اموات کرونایی، مشغول به خدمت هستند.

در این راستا کادر مدیریتی مدرسه علمیه امام صادق(ع) در راستای عرض خداقوت به کارمندان و غسالان خرمشهری، در ساختمان اداری باغ رضوان این شهرستان حضور یافت و با اهدای گل و تقدیرنامه از زحمات کادر مذکور تقدیر کردند.

به همین منظور، حجت‌الاسلام حیدری، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) خرمشهر، به خبرنگار «حوزه»، گفت: اگرچه حوزویان استان خوزستان به صورت شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز هستند، اما لازم بود اقدام ارزشمند غسالان خرمشهری نیز ارج نهاده شود که به همین منظور به همراه جمعی از کادر مدرسه، از آن‌ها تقدیر و تشکر کردیم.

48

کد خبر 1377666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =