دو ایتالیایی گزینه‌های اصلی سرمربیگری فنرباغچه/ اختلاف با ایران مانع توافق با ویلموتس شد!

باشگاه فنرباغچه ترکیه که در مذاکره با مارک ویلموتس برای سرمربیگری به دلیل اختلاف مربی بلژیکی با فدراسیون ایران ناکام ماند، دو ایتالیایی را مد نظر قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این باشگاه ترکیه ای که در فصل جاری نتوانسته انتظارات را برآورده کند و وضعیت ناامید کننده ای در لیگ کشورش دارد، مذاکرات مفصلی را با مارک ویلموتس انجام داد تا وی را به عنوان مسئول فنی خود معرفی کند. اما، این مذاکرات به دلیل اختلاف مالی مربی بلژیکی با فدراسیون ایران، در گام آخر متوقف شد و عملا به نتیجه ای نرسید. به نظر می رسد اگر این مانع وجود نداشت، اکنون ویلموتس روی نیمکت فنرباغچه نشسته بود.

در این راستا، روزنامه های ترکیه ای اعلام کردند که دو مربی ایتالیایی در حال مذاکره با سران فنرباغچه هستند تا در صورت نهایی شدن، یک نفر به عنوان سرمربی جدید معرفی شود. 

یک گزینه، اوسه بیو دی فرانچسکو است. مذاکرات با وی به مراحل نهایی رسیده و حتی درباره بازیکنان جدیدی که وی مورد نظر دارد تا باشگاه را از بحران خارج کند، در حال صحبت و مشورت هستند. شنیده می شود خاویر پاستوره، ماکسیم گونالونز و استیون نزونزی، مهره ای مورد نظر مربی ایتالیایی هستند.

در دیگر سو، سایت فوتومچ اعلام کرده که سران فنرباغچه با مارکو جیانپائولو هم در حال رایزنی هستند. وی سابقه هدایت میلان را در کارنامه دارد. البته، جزئیاتی از مذاکره با وی منتشر نشده است.

255 41

کد خبر 1377747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =