۰ نفر
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
کشف ۴ میلیاردی دستکش لاتکس در جنوب پایتخت

ایلنا نوشت: رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف بیش از ۲۳۰هزار دستکش لاتکس در یکی از انبارهای محدوده کهریزک به ارزش ۴ میلیارد ریال خبر داد.

 سرهنگ "بهنام ایرانمنش" گفت: روز گذشته مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی پایتخت در رصد های اطلاعاتی متوجه شدند، فردی در حوالی کهریزک انباری را اجاره کرده است و مقدار فراوانی از دستکش های لاتکس و یک بار مصرف در این انباری جمع آوری کرده تا در فرصت مناسب با قیمت های غیرواقعی آنها را روانه بازار کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مالک اموال شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد، افزود: روز گذشته بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه یکم به محل انباری اعزام و موفق شدند مالک اموال را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ ایرانمنش اضافه کرد: در بازرسی از داخل انباری ۲۰۰ هزار عدد دستکش لاتکس و۳۰ هزار عدد دستکش جراحی کشف و انبار موصوف با دستور قضائی پلمب شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود ۴ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1377817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =