راه اندازی معاینه فنی اینترنتی در قزوین

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودروها درمرکز معاینه فنی خودروی شهیدرجایی شهرداری قزوین خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ شیما زرآبادی پور، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین با اعلام راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودروها در مرکز معاینه فنی خودروی شهیدرجایی شهرداری قزوین گفت: این سامانه باتوجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از مراجعه حضوری شهروندان و ایجاد صف های طولانی برای انجام معاینه فنی خودروها راه اندازی خواهد شد. 
او افزود: براین اساس، شهروندان می توانند برای به حداقل رسیدن زمان انتظار درمرکز معاینه فنی خودرو، قبل از مراجعه به این مرکز وارد سامانه مذکور شده و اقدام به دریافت نوبت کنند.
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین بیان کرد: با راه اندازی این سامانه از تجمع خودروها در مرکز معاینه فنی کم می شود و متقاضیان براساس وقت تعیین شده قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه می کنند.
زرآبادی پور با اشاره به این که قبل از شیوع بیماری کرونا، روزانه به صورت میانگین صد خودرو در مرکز معاینه فنی خودروی شهید رجایی شهرداری قزوین پذیرش می شد، تصریح کرد: پس از اعلام انتشار ویروس کرونا، آمار مراجعه به این مرکز باتوجه به توصیه های بهداشتی در زمینه جلوگیری از گسترش انتشار این ویروس کاهش یافته است.
او باتاکید براین که مقررات، راهنمایی و رانندگی باوسیله نقلیه فاقد گواهی معاینه فنی ممنوع است، افزود: راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی معاینه فنی خودروها باتوجه به اهمیت ایمنی وسایل نقلیه و با هدف پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و کاهش آلودگی های ناشی از نقص فنی خودروها در دستور کار مرکز معاینه فنی خودروی شهید رجایی شهرداری قزوین قرار گرفته است تااین مرکز همچون گذشته فعال بوده و با رعایت موارد بهداشتی به شهروندان خدمات رسانی کند.

46

کد خبر 1378219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =