توقیف یک و نیم میلیارد ریال ماسک در شاهرود

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل ماسک های خارج از شبکه توزیع توسط ماموران "شاهرود" به ارزشی بالغ بر یک و نیم میلیارد ریال خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سردار "عبداله حسنی"  اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا به خصوص اقلام بهداشتی و سلامت محور و مرتبط با پیشگیری از کرونا ویروس، طرح ها و اقدامات انتظامی در سطح استان تشدید شد.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران ایستگاه بازرسی شهید "نوری" شهرستان "شاهرود" حین کنترل و نظارت بر خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت مشکوک شده برای بررسی بیشتر آن را متوقف می کنند.
این مقام انتظامی از بررسی کامیونت توسط ماموران خبرداد و گفت: در این بازرسی ۳۲ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک که بدون مدرک و سند قانونی و بهداشتی حمل می شد کشف و ضبط شد.
سردار حسنی با بیان این که خودرو از مشهد به مقصد تهران در حرکت بود ارزش ریالی این محموله را بنا بر نظر کارشناسان امر، یک و نیم میلیارد ریال اعلام کرد.
فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر آثار و پیامدهای منفی قاچاق بر اقتصاد کشور و معیشت مردم تاکیدکرد: برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای پلیس با قاچاق در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به "جهش تولید" نام گذاری شده بی تردید افزایش خواهد یافت.

48

کد خبر 1378314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =