۷۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: طی سال گذشته از ۳۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مصوب هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان ؛ معدن و تجارت استان گلستان، حسین طلوعیان در دویست و شصت و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان اظهار کرد: طی سال گذشته از ۳۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مصوب هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: طی سال ۱۳۹۸ میزان بیش از ۲۲ هزار و ۵۵۲ میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به ۳۷۱ واحد و طرح از محل اعتبارات رونق تولید در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب و به بانک‌ها ابلاغ شده است.

طلوعیان خاطرنشان کرد: از این میزان، تعداد ۱۱۷ واحد موفق به اخذ ۴ هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال تسهیلات شده‌اند که در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه هشتم را در سطح کشور در اختیار داریم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: در تسهیلات تبصره ۱۸ نیز که از جمله مهمترین ابزار ایجاد و حفظ اشتغال در استان‌ها است، گلستان در این زمینه با پرداخت یک‌هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال به ۱۶ واحد رتبه ۱۳ را در کل کشور به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به کسب رتبه سوم گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی مراکز تولیدی در کل کشور بیان کرد: از محل تسهیلات بازسازی و نوسازی نیز ۴۱ واحد تولیدی استان میزان یک‌هزار و ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

48

کد خبر 1378358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =