روسای مجالس دیگر کشورها پیگیر وضعیت جسمی لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا

خانه ملت نوشت: در پی ابتلای رئیس مجلس به بیماری کرونا، رییس مجلس کویت، ضمن اعلام همبستگی دو ملت ایران و کویت در مبارزه با شیوع این بیماری، برای ایشان آرزوی سلامتی کردند.

مرزوق علی الغانم، رییس مجلس کویت در تماس تلفنی با علی لاریجانی رئیس مجلس با ابلاغ سلام و مراتب نگرانی صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت از ابتلای رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا، صحت و بهبودی ایشان و موفقیت ملت ایران را خواستار شد و خطاب به رییس مجلس کشورمان گفت: شما شخصیتی ارزشمند و اثرگذار در منطقه هستید و به نیابت از امیر کویت و مردم این کشور برایتان آرزوی بهبودی دارم.

همبستگی مجلس و ملت مالزی با ایران در برابر کرونا
رئیس مجلس نمایندگان مالزی نیز طی پیامی، برای رییس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با ایران در جهت مبارزه با کرونا برای لاریجانی آرزوی بهبودی کرد.
نشست مشترک دکتر علی لاریجانی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

محمد عارف محمد یوسف رئیس مجلس نمایندگان مالزی طی پیامی، برای  دکتر لاریجانی،  رییس مجلس شورای اسلامی آرزوی بهبودی کامل   کرده و  همبستگی  ملت و مجلس مالزی با ملت و مجلس ایران در مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرد.

رییس مجلس مالزی در این  پیام،  دکتر لاریجانی را شخصیتی برجسته در پارلمان های جهان اسلام خواند و  وضعیت درمان رییس مجلس کشورمان را نیز جویا شد.

2727

کد خبر 1378423

برچسب‌ها