پست، پشتوانه توسعه فروشگاه‌های اینترنتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: به پشتوانه پست، این فرصت برای مجموعه های فروش اینترنتی فراهم شد تا با جلب اعتماد مردم، خود را ثابت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، خالد جعفری در بازدید از پست استان کردستان، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد خوب این دستگاه در شرایط کرونایی، اظهار داشت: به پشتوانه پست، این فرصت برای مجموعه های فروش اینترنتی فراهم شد تا با جلب اعتماد مردم، خود را ثابت کنند. 
وی خاطرنشان کرد: مقاومت در مقابل اتفاقات تازه طبیعی است اما باید فضا برای تقویت استارت آپ ها فراهم شود. 
جعفری با اذعان به عملکرد خوب پست در جابجایی خریدهای اینترنتی مردم در این ایام، تصریح کرد: باید از خدمات پست حمایت کنیم چرا که این خدمات به نفع جامعه است و دنیا نیز به این سمت حرکت می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در خصوص اعلام خبر ایجاد ستاپ (سکوی تجارت الکترونیک پست) از سوی مدیرکل پست کردستان، گفت: وجود مزیت مرز و گمرک فعال، می تواند زمینه مناسبی برای فعالیت ستاپ در استان فراهم کند. 
گفتنی است، ستاپ، مجموعه ای از استارت آپ های خانگی فعال در حوزه کسب و کارهای کوچک و بزرگ اینترنتی است که می توانند با امکانات و سرویس هایی که شرکت پست ارائه می کند، زنجیره ارزش خود برای ارائه خدمات و محصول خود به مشتری را تکمیل کنند.

48

کد خبر 1378694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =