اعتماد به نفس بالای بازیکن ذوب‌آهن؛ پولی که می‌گیریم اندازه بازیکنان اروپایی نیست!

بازیکن باتجربه ذوب آهن مدعی است که تعطیلی لیگ به ضرر این تیم شده که روند رو به رشدی را دنبال می‌کرد.

به گزارش ورزش سه، محمد بوحمدان، هافبک باتجربه ذوب آهن با اشاره به تعطیلی لیگ و شرایط تمرینات اختصاصی می‌‎گوید: در حال حاضر در شهر خودم دزفول هستم و تمرینات اختصاصی را در قرنطینه مطابق برنامه‌ای که کادرفنی به ما داده انجام می‌دهم و در این مدت سعی داشتم آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم و خدا را شکر اضافه وزن هم پیدا نکردم و امیدوارم سایر بازیکنان هم اینچنین باشند.

وی در مورد شرایط لیگ برتر و تصمیم مناسبی که باید گرفته شود هم گفت: عقیده شخصی من این است که هر تصمیمی در صورت تعطیلی لیگ گرفته شود حرف و حدیث در آن پیش می‌آید. به هر حال باید تصمیمی گرفته شود که حقی از تیمی پایمال نشود و به نظر من باید صبر کرد تا شرایط مناسب فراهم شده و 9 هفته باقی مانده از لیگ برتر را ادامه داد و فصل تمام شود. به هر حال تیم‌هایی در کورس قهرمانی قرار دارند و هزینه کردند و تیم‌هایی پایین جدول هستند که برای فرار از سقوط می‌جنگند و نمی‌شود تصمیم مناسبی برای آنها گرفت ولی در کل اگر بنا بر این باشد که لیگ ادامه پیدا نکند باید نیمه کاره رها شود. شاید تیم صدرنشین لیگ دوست داشته باشد قهرمان شود ولی خب هنوز 9 هفته باقی مانده و اگرچه قهرمانی یک تیم محتمل است ولی هنوز قطعی نشده. در کل امیدوارم شرایطش فراهم شود و بازی‌ها برگزار شود.

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه این تیم وضعیت خوبی پیش از تعطیلی بازی‌ها داشت هم توضیح داد: به هر حال این شرایطی است که ایجاد شده و سراسر دنیا گرفتار آن شده‌اند و نمی‌شود گلایه‌ای از این بابت داشت ولی خب مطمئن باشید هر وقت بازی‌ها شروع شود ما همان روند خوب و رو به رشد خودمان را ادامه خواهیم داد.

بوحمدان در رابطه با اینکه می‌گویند باید قرارداد بازیکنان ایرانی هم مثل بازیکنان سایر کشورها کسر شود گفت: این حرف درستی نیست چرا که بازیکنان در کشورهای اروپایی قرارداد حرفه‌ای دارند و پول حرفه‌ای می‌گیرند و به موقع حق و حقوقشان را دریافت می‌کنند ولی قراردادهای لیگ ایران حرفه‌ای نیست و پولی هم که می‌گیریم قابل مقایسه با آنها نیست و برای همین نمی‌شود به هیچ وجه مقایسه انجام داد و اگر بنا بر الگو برداری است باید در چیزهای مهم‌تری در فوتبال از آنها الگو برداری کنیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم هرچه زودتر شر این ویروس از سر دنیا و کشور ما کم شود و جا دارد از کادر درمان که در 2 ماه اخیر ایثار و از خود گذشتگی را به معنای واقعی کلمه از خودشان نشان دادند تشکر کنم و بگویم همه مردم ایران مدیون این عزیزان هستند و قدردان زحماتشان.

43 43

کد خبر 1378796

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =